Věrnostní program

Pokud jste aktivním sportovcem nebo milovníkem pohybu, víte, že kvalitní sportovní oblečení je klíčovým faktorem pro maximální výkon a pohodlí. Ale co kdybychom vám řekli, že existuje způsob, jak získat ještě více výhod při nakupování? Stačí se zaregistrovat na našem e-shopu www.klimatex.cz a automaticky můžete začít čerpat následující výhody:

 

Prodloužená lhůta na vrácení zboží: z 30 na 90 dní

Jednou z hlavních výhod registrace na našem e-shopu je prodloužená lhůta na vrácení zboží. Zatímco běžně máte 30 dní na to, abyste si mohli rozmyslet svůj nákup, registrovaní zákazníci mají plných 90 dní na to, aby si byli stoprocentně jisti svou volbou. To znamená, že pokud z jakéhokoli důvodu nejste s naším sportovním oblečením spokojeni, můžete jej vrátit a získat plnou náhradu. Tato prodloužená lhůta vám dává více času na to, abyste se mohli ujistit, že zboží odpovídá vašim potřebám.

 

Levnější cena 19 Kč za osobní odběry na prodejnách Sportisimo

Další výhodou registrace na našem e-shopu je možnost využít levnější ceny za osobní odběry na prodejnách Sportisimo. Když si zboží objednáte online a poté si jej vyzvednete na prodejně Sportisimo, zaplatíte za dopravu jen 19 Kč. Pro neregistrované zákazníky je tato služba zpoplatněna za 39 Kč.

 

Další výhody registrace:

  • Exkluzivní nabídky a slevy: Registrovaní zákazníci mají přístup k exkluzivním nabídkám a slevám funkčního oblečení Klimatex. O akcích se v případě přihlášení k našemu newsletteru dozvíte jako první.
  • Rychlý a jednoduchý proces objednávání: Registrace vám umožní uložit své údaje a preferované doručovací metody, což zrychlí proces objednávání při každém nákupu.
  • Personalizovaná doporučení: Na základě vašich preferencí a nákupní historie vám můžeme nabízet personalizovaná doporučení, která vám pomohou najít ty nejlepší produkty pro váš konkrétní sportovní styl.
  • Jeden účet pro více obchodů: Výhody registrace můžete čerpat jak na e-shopu www.klimatex.cz, ale také v celé síti obchodů a e-shopu Sportisimo.

 

Zaregistrujte se a čerpejte výhody

 

Přihlaste se do svého účtu