Víte, že si můžete zobrazit nabídku zboží ve vaší oblíbené prodejně?  │  Nastavím si později
Filtrovat
Filtrovat
Velikost textilu
Cena
 Kč
 Kč
Barva
5
Materiálové složení Materiálové složení

Pánské - Klimatex - Běžecké rukavice

Filtrovat
Řadit dle: Doporučujeme
Řadit dle
5 Produktů
Proč vidíte jako první právě toto zboží?
Řadíme ho podle počtu objednávek, hodnocení, sezóny a dalších parametrů. Zjistit víc.
Unisex rukavice Unisex rukavice Klimatex VENI vás zahřejí doslova až po konečky prstů, ať už se ... 69 Klimatex VENI
399 Kč DMOC: 499 Kč
Unisex rukavice Unisex rukavice Klimatex NEVES jsou určené na běžecké tréninky v chladném počasí. ... 27 Klimatex NEVES
349 Kč
Unisex rukavice Klimatex ANDUIN jsou vyrobené ze softshell materiálu s membránou, ... 52 Klimatex ANDUIN
499 Kč
Unisex rukavice Klimatex PUNE vás zahřejí doslova až po konečky prstů, ať už ... 8 Klimatex PUNE
399 Kč
Unisex rukavice Klimatex PUNE vás zahřejí doslova až po konečky prstů, ať už ... 62 Klimatex PUNE
399 Kč
Pánské - Klimatex - Běžecké rukavice

Běžecké rukavice: Chraňte své ruce v každém počasí

Nedělejte kompromisy mezi pohodlím a výkonem a vsaďte při běhání na kvalitní doplňky. Víte, že nejvíce chladu do těla přichází přes ruce a nohy? Právě proto si ruce, které se chopí těch největších výzev, zaslouží tu nejlepší péči! Dopřejte jim běžecké rukavice, které je díky svému materiálu spolehlivě udrží v teple, i když se venku zrovna budou ženit všichni čerti! Mysleli jsme i na ty, kteří při běhání rádi poslouchají hudbu nebo si svůj výkon zaznamenávají chytrými technologiemi – díky speciální úpravě totiž umožňují bez problému ovládat dotykové displeje telefonu i hodinek. Vybírat můžete z různých variant běžeckých rukavic pro muže i dámských běžeckých rukavic. 

Rukavice na běh, se kterými nebude mít mráz ani vítr šanci

Pokud běháte v chladném počasí, je důležité chránit si ruce před mrazem a větrem. Naše rukavice na běh jsou vyrobeny z teplých a prodyšných materiálů, které udrží vaše ruce v teple a suchu. V chladném počasí je důležité, aby vaše ruce zůstaly v teple a suché a aby se zamezily nepohodlí i možným zdravotním komplikacím. Naše běžecké rukavice jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které kombinují tepelnou izolaci s vysokou prodyšností. Vaše ruce tak zůstanou chráněny před chladem a vlhkostí, zatímco zároveň umožňují odvádět pot a udržovat příjemné mikroklima uvnitř rukavic. Díky těmto vlastnostem můžete bez obav vyrazit na běh i za nepříznivých povětrnostních podmínek, aniž by vám mráz nebo vítr překážely.

Rukavice nejen na běhání, ale i na širokou škálu sportovních aktivit

Naše rukavice nejsou určené pouze na běhání, ale také se skvěle osvědčují při široké škále sportovních aktivit. Bez ohledu na to, zda se vydáváte na dlouhý cyklistický výlet, náročnou turistickou túru nebo na běžky do zasněžené krajiny, naše rukavice vám poskytnou potřebnou ochranu a pohodlí. Jejich design je navržen tak, aby odolal různorodým podmínkám a nabídl optimální tepelnou regulaci a prodyšnost, která je klíčová pro udržení komfortu během celého sportovního výkonu. S našimi rukavicemi budete připraveni na jakékoli sportovní výzvy, které si zvolíte.