Víte, že si můžete zobrazit nabídku zboží ve vaší oblíbené prodejně?  │  Nastavím si později
Filtrovat
Filtrovat
Pohlaví
Velikost textilu
Cena
 Kč
 Kč
Barva
1
1
1
Kategorie Kategorie
Materiálové složení Materiálové složení
Voděodolnost Voděodolnost
Kapuce Kapuce

Dětské - Klimatex - Bundy, vesty na běhání

Filtrovat
Řadit dle: Doporučujeme
Řadit dle
3 Produkty
Proč vidíte jako první právě toto zboží?
Řadíme ho podle počtu objednávek, hodnocení, sezóny a dalších parametrů. Zjistit víc.
Dětská sbalitelná větrovka Dětská ultralehká sbalitelná bunda Klimatex GULI vhodná jako pohotovostní třetí ... 87 Klimatex GULI
499 Kč DMOC: 799 Kč
Dětská sbalitelná větrovka Ultralehká sbalitelná bunda Klimatex GULI vhodná jako pohotovostní třetí vrstva. ... 69 Klimatex GULI
499 Kč DMOC: 799 Kč
Ultralehká sbalitelná bunda Klimatex GULI je vhodná jako pohotovostní třetí vrstva. ... 33 Klimatex GULI
399 Kč DMOC: 799 Kč

Nevybrali jste si z nabídky všech produktů?

Určitě si vyberete z nebo z nabídky .

Určitě si vyberete z nebo z nabídky .

Dětské - Klimatex - Bundy, vesty na běhání

Běžecké bundy a vesty: Perfektní ochrana pro každého běžce

Běžecké bundy a vesty jsou nezbytnou součástí výbavy každého běžce, ať už se jedná o muže, ženy nebo děti. Bundy na běh vám poskytnou ochranu před nepřízní počasí, ať už běháte na běžecké trati, v lese, uvnitř města či na různých stezkách. 

V naší nabídce najdete široký výběr bund a vest na běhání, které vám pomohou dosáhnout vašich běžeckých cílů, od větrovek na běhání, přes hybridní bundy až po sbalitelné vesty na běhání.

Bundy na běhání, které chrání proti nejrůznějším rozmarům počasí

Bundy na běhání najdete v naší nabídce v různých variantách podle vašich preferencí. Hybridní bundy kombinují větruodolné a voděodolné materiály s prodyšnými panely pro lepší ventilaci a odvod potu. Větrovky na běh jsou navrženy tak, aby minimalizovaly pronikání vzduchu a ochránily tělo před chladným větrem.

Softshellové bundy jsou sportovním univerzálem. Pokud je tedy venku chladno, větrno, příliš neprší a vy plánujete běžecký trénink, pak vám softshellová bunda nabídne tu nejlepší možnou ochranu a komfort. Stejně tak tomu bude i pokud patříte k milovníkům bílé stopy a pokukujete po nové bundě na běžky. I v tomto případě vám máme co nabídnout.

Vesty na běhání – lehká a prodyšná ochrana před větrem a chladem

Vesty na běhání jsou ideální pro výběh v mírném počasí nebo jako vrstva pod bundu v chladnějším počasí. Hledáte-li super skladnou záložní vrstvu, která téměř nic neváží a v pohodě se vleze do vaší kapsy, pak doporučujeme sáhnout po sbalitelných variantách bund a běžeckých vest.