Reklamace zboží

Objevili jste na výrobku nějakou vadu? Na naše zboží máte dle zákona záruční dobu 24 měsíců, pokud není na www.klimatex.cz či v přiloženém záručním listě uvedeno jinak.

 

Zákonná záruční doba začíná běžet dnem převzetí zboží a případně se prodlužuje o dobu, kdy je zboží v záruční opravě. V případě výměny zboží za nové (v záruční době), začíná plynout nová záruka.

 

Jak reklamovat?

Potřebujete reklamovat zboží zakoupené do 11. 9. 2023 nebo na firemních prodejnách KLIMATEX?

 

Pokud bylo zboží zakoupené do 11. 9. 2023 nebo na firemních prodejnách KLIMATEX, vyřizuje reklamace náš sklad v Letovicích. Ohledně způsobu a průběhu reklamace vám rádi poradíme na lince +420 725 442 808 (Po – Pá: 9:00 – 15:00).

 • Zboží k reklamaci zašlete na adresu skladu Klimatex v Letovicích (KLIMATEX a.s., Pražská 55A, 679 61 Letovice). Do balíčku přidejte doklad o koupi, preferovaný způsob vyřízení reklamace, číslo účtu a kontaktní údaje (e-mail a telefon). Produkty koupené před 11. 9. 2023 nelze reklamovat na prodejnách Sportisimo.
 • Balíček můžete také zaslat zdarma přes Zásilkovnu s využitím našeho promo kódu: 95841008.
 • Nejpozději do 30 dní vás budeme formou sms nebo e-mailem informovat o vyhodnocení reklamace a dalších krocích. 
 • V případě dotazů nás kontaktujte přímo na +420 725 442 808 (Po – Pá: 9:00 – 15:00).

1) Reklamace poštou

 1. Jestliže chcete reklamovat zboží z e-shopu, lze využít i poštu.
 2. Připravte si nejprve dva důležité dokumenty – fakturu, kterou jste dostali při převzetí zboží a reklamační formulář. Zmíněné dokumenty vložte do balíku společně s reklamovaným zbožím.
 3. Zásilku pečlivě zabalte, aby nedošlo během dopravy k jejímu poškození.
 4. Zašlete balík doporučeně nebo standardně na adresu našeho reklamačního oddělení uvedenou níže. Zásilku na dobírku si na dané adrese bohužel nikdo z nás nemůže převzít, takže by se vám vrátila zpět nevyřízená.

  Sportisimo, s.r.o.
  Žižkova 707/11
  711 00 Ostrava-Hrušov
 5. Kolegové z našeho reklamačního oddělení vás budou nejpozději do 30 dní informovat o vyhodnocení reklamace a dalších krocích, a to formou SMS nebo e-mailem.

2) Reklamace osobně na prodejně Sportisimo

 1. Zakoupené zboží lze reklamovat osobně na jakékoliv z prodejen Sportisimo po celé ČR.
 2. Spolu se zbožím je nutné předložit k němu se vztahující prodejní doklad. Pokud jste nákup provedli jako registrovaný zákazník a dohledáte jej ve svém Sportisimo účtu, není doklad potřeba. Registrovat se můžete během pár minut.
 3. Na prodejně Sportisimo s vámi rovnou sepíšeme reklamační protokol a kolegové vás budou nejpozději do 30 dní informovat o vyhodnocení reklamace a dalších krocích. Pošleme vám SMS nebo e-mail, podle toho, na kterém postupu se společně dohodneme.